1. Privaatsuspoliitika

Marjel.com OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi Eesti Vabariigi seadustega ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktidega. Marjel.com OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Marjel.com Oü ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. Lisaks edastab vajalikud andmed postipakke kohaletoimetavale ettevõttele, kelleks on Itella Smartpost või Omniva. 

2. Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Marjel.com OÜ kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. 

3. Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul alljärgnevatel viisidel:

kontaktandmete (sh nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil. 

4. Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmeid kasutame kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kliendi paremaks teenindamiseks võib Marjel.com OÜ avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Marjel.com OÜ teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanne on kliendi poolt tellitud kaupade transport kliendini. Töötleme Teie isikuandmeid üksnes nendel eesmärkidel, milleks Te olete meile nõusoleku andnud või vajadusel seadusest tuleneva kohustuse täitmiseks. Teil on õigus üle vaadata ning vajadusel parandada kõiki isikuandmeid, mida olete meile edastanud. Teie isikuandmeid hoitakse meie või meie määratud kolmanda osapoole süsteemides. Teil on õigus igal ajal tühistada oma nõusolek isikuandmete edaspidiseks kasutamiseks. 

5. Isikuandmete kaitse

Marjel.com OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. 

6. Turvalisus

Kõiki tellimise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. 

7. Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta. Meie kliendiks asudes eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ja nõustute nendega. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust. Kontaktid on leitavad www.vollisoovitab.com